Yazmaca.com’u ziyaret ederek ve içeriğini kullanarak, aşağıdaki koşulları kabul etmiş sayılırsınız.

Üyelik zorunlu değildir ve üye olan kişiler, paylaştığı içeriklerin tamamından kendileri sorumludur. Yazmaca.com, adli makamların bilgi istemesi durumunda içerik sahibi hakkındaki tüm detaylı bilgileri kurumlara iletmekle yükümlüdür.

Ziyaretçiler her türlü veri girişinden kendileri sorumludur. Küfür, hakaret ya da suç teşkil edecek veri girişleri yapılmamalıdır. Sitemiz sorumluluk kabul etmemektedir.

Yazmaca.com, paylaşılan içeriklerin internet sitesinden kendi kendine yok olmayacağını garanti etmemektedir. Herhangi bir nedenle oluşan teknik sorundan dolayı, sitedeki herhangi bir sayfada yer alan bilgiler silinebilir ya da yok olabilir.

Yazmaca.com üzerinde açılan her üyelikten, bu üyeliği açan kişiler sorumludur ve İletişim kanallarının kullanılması tamamen kullanıcıların kendi insiyatifindedir.

Veri güvenliği
Tüm veriler yetkisiz kişilerin kötüye kullanmasına ve erişimine karşı korunan yüksek güvenlikli sunuculara kaydedilir. Bu sitede verilen linklerden ulaşacağınız içeriklerin güvenilirliğine ilişkin sorumluluğumuz bulunmamaktadır.